Jesteś tutaj:  Start  >  Czarter jachtów morskich
 
train-and-sail.com/
  Aktualności

Czarter jachtów morskich

CZARTER JACHTÓW MORSKICH
żaglowe i motorowe
Polska, Chorwacja, Słowenia, Grecja, Turcja, Włochy, Karaiby, Seszele, Polinezja Francuska, Tajlandia...
"Gdziekowiek żagle poniosą"


Hanse 540Czarter jachtu


1. Dlaczego

Uprawnienia żeglarskie i motorowodne zdobywa się po to, aby z nich korzystać, aktywnie wypoczywać na wodzie i dalej rozwijać swoje umiejętności. Wielu wychowanków Pro-Skippers, po naszych szkoleniach żeglarskich (np. w Chorwacji>> lub w Gdyni>>) i motorowodnych (np. nad Zalewem Zegrzyńskim k. Warszawy>>), pyta nas o radę dotyczącą czarterowania jachtów morskich.

Zdajemy sobie sprawę, iż w gąszczu ofert trudno zorientować się, który jacht będzie dla nas najlepszy, spełni nasze oczekiwania dotyczące komfortu, właściwości nautycznych, ceny. Zastanawiamy się również skąd czarterować jacht, z której mariny, od którego czarterodawcy, a w konsekwencji jaką trasą popłynąć, co zobaczyć. Jest to szczególnie trudne zwłaszcza, gdy nie mamy jeszcze rozeznania na rynku czarterowym.

Swoje zagraniczne żeglarskie wyjazdy proponujemy rozpocząć od miejsc stosunkowo bliskich, rozważając ofertę na czarter Chorwacja lub czarter Grecja, a następnie wypłynąc na szersze wody jak np. czarter Karaiby, Tajlandia, Seszele.
Zapytaj o czarter

2. Nasze doświadczenie i oferta
Nasze doświadczenie w czarterowaniu jachtów morskich (jedno i wielokadłubowców) bierze się z praktyki. Jako agent, współpracujemy z wieloma czarterodawcami na wodach basenu Morza Śródziemnego i daleko poza nim (Karaiby, Polinezja Francuska, Tajlandia....), bo podobnie jak nasi klienci, również czarterujemy jachty, dzieląc się potem z nimi naszymi doświadczeniami. W szczególności polecamy najpopularniejsze wśród naszych klientów: czarter Chorwacja oraz czarter Grecja, a także odleglejsze, ale cieszące się rosnącym zainteresowaniem - czarter Karaiby oraz czarter Seszele i Tajlandia.

Chętnie pomożemy Państwu w następujących zagadnieniach z wiązanych bezpośrednio i pośrednio z czarterem jachtu:

  • doradzimy jaki jacht wybrać - model, rocznik, o ile sami nie dokonali już Państwo konkretnego wyboru (wiele jachtów znamy z autopsji) i przedstawimy kilka opcji w swojej ofercie
  • zaproponujemy korzystny termin nie tylko cenowo, ale również ze względu na inne aspekty np. warunki pogodowe, zajętość marin
  • oszacujemy budżet państwa wyjazdu (koszty dojazdu, wyżywienia, opłat postojowych, paliwa...)
  • zaproponujemy trasę (w tym miejsce odbioru i zdania jachtu) wskazując na miejsca warte odwiedzenia jak również zwrócimy uwagę na aspekty bezpieczeństwa wybranej trasy
  • jeżeli nie mają Państwo własnego skippera, zaproponujemy naszego
  • doradzimy jak przygotować się do rejsu, co ze sobą zabrać, jaki środek transportu wybrać i dlaczego
  • pomożemy albo sami zorganizujemy trasport lotniczy, autokarowy, a także bezpośreni transfer z lotniska do docelowej mariny i spowrotem

Nie jesteśmy "bezduszną" wyszukiwarką internetową, te bowiem nie dotykają oferowanych jachtów, nie rozmawiają z aramatorami, nie negocjują nietypowych usług i rabatów, nie odpowiadają na szczegółowe pytania, nie.... są sprawdzonym agentem - takim na całe życie.

Dla Państwa wstępnej orientacji, prezentujemy alfabetycznie poniżej cenniki dla kilku wybranych (nie wszystkich), sprawdzonych przez nas armatorów, z którymi współpracujemy. Podane ceny dla klienta należy traktować jako maksymalne, ponieważ nie uwzględniają one dodatkowych, okazjonalnych rabatów od armatorów i zniżki agencyjnej od nas.

Chorwacja:

Adriatic Challenge - tutaj>>
Angelina Tours - tutaj>>
Burin - tutaj>>
Navigare - tutaj>>
Noa - tutaj>>
Odisej Yachting - tutaj>>
Pitter Yachtcharter - tutaj>>

Grecja:

Kavas - tutaj>>
Navigare - tutaj>>
Pitter Yachtcharter - tutaj>>
MG Yachts - tutaj>>

.... i wiele, wiele więcej.

Jak zostać skipperem

3. Kontakt

W sprawie czarteru jachtu, prosimy o kontakt z nami podając termin, miejsce, ewentualnie jacht jaki Państwa interesuje. Pomożemy, doradzimy, wyślemy ofertę na dostępne jachty. Nasza propozycja nic Państwa nie kosztuje i jest nie droższa, a często nawet tańsza, od oferty armatora (korzystamy z dodatkowych zniżek). Wszelkich formalności dokonują Państwo z nami w Polsce.

Zapytaj o czarterKatalog jachtów


Osoba odpowiedzialna: skipper, współzałożyciel Pro-Skippers:
Tomasz Bednarczyk>>
tel.+48 660 771 444
e-mail: info@pro-skippers.com

Do pobrania:
Lista załogi - tutaj>>
Opinia z rejsu - tutaj>>
Karta rejsu - tutaj>>
OWU Signal-Iduna - tutaj>>
Lista uprawnień żeglarskich uznawanych w Chorwacji - tutaj>>

Czy wiesz, że...
Na podstawie powyższego dokumentu, wiele firm czarterowych w Chorwacji uznaje patent żeglarza jachtowego>> jako wystarczający do czarteru żaglowego jachtu morskiego w Chorwacji.

Czartery w Polsce:
Zalew Zegrzyński k. Warszawy>>

Navigare Yachting Best Sail Angelina 
 Marina Hramina Navigo Dream Yacht Charter
 Asta  Corail Caribes  Pitter 
 Elan  Vernicos 
   Sparkling   
      
  i wiele, wiele innych...